tasty and healthy food made

ECE RESTAURANT

Türk ve Dünya Mutfağından Lezzetler

Pamukkale Ece Otel yoğun programınızla uyum sağlayabilecek şekilde gurme mutfakların en lezzetli örneklerinden oluşan geniş seçenekler sunuyor. Tecrübeli şeflerimiz Türk ve Dünya mutfağının en beğenilen yemeklerinin yanı sıra iş ya da dost yemeklerinize tat katacak Ece Otel spesiyallerini sizler için yarattılar.

ECE RESTAURANT

Geleneksel Lezzetler, Modern Dokunuşlar

Pamukkale Ece Otel’in süregelen geleneksel mutfak mükemmelliğini zirveye taşımak azmiyle, deneyimli şeflerimizin en taze ve en kaliteli malzemeleri kullanarak hazırladığı açık büfe kahvaltısı, Türk ve Dünya mutfağının seçkin örnekleri ve bar hizmetiyle gün boyu konuklarını ağırlayan Ece Otel Restaurant, hafif bir tabak atıştırmalıktan, leziz bir öğüne, tüm damak zevklerini beğeninize sunuyor.

Ece Restaurant’ın zarif ve rahat atmosferinde mükemmel bir kahvaltı, verimli bir iş yemeği ya da dost sohbetleriyle çeşnilenen bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz. 

Havuz Bar, Lobby Bar, Servis Bar olmak üzere 3 barımızla, açık ve kapalı restaurantımız ve snack Bar ile sizlere en iyi hizmeti verme çabasındayız. 

ece restaurant pamukkale
ARA
WHATSAPP